1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
FrukaZ
Последна активност:
27 ноември 2019
Зачленет:
16 Август 2013
Мислења:
312
Допаѓања:
361
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Роденден:
2 Јули 1996 (Возраст: 23)
Локација:
Prague
Занимање:
Фудбал

Сподели

FrukaZ

Gaining Experience, Машко, 23, од Prague

FrukaZ последен пат беше виден (како):
27 ноември 2019