1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gaston
Последна активност:
22 Септември 2019 во 18:16
Зачленет:
9 Февруари 2011
Мислења:
1,268
Допаѓања:
2,299
Поени од трофеи:
1,365

Ги следи 2

Следачи 3

Сподели

Gaston

Unstoppable

There are two types of people in the world. Stay away from both of them. 26 ноември 2017

Gaston последен пат беше виден (како):
22 Септември 2019 во 18:16