1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DennyMK
Зачленет:
5 Февруари 2009
Мислења:
639
Допаѓања:
973
Поени од трофеи:
365

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
тaму

Сподели