1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ulrezaj
Зачленет:
20 Јуни 2012
Мислења:
350
Допаѓања:
460
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Локација:
Охрид

Сподели

Ulrezaj

Gaining Experience, Машко, од Охрид

"In a higher order of Justice, there are no Punishments, only Consequences." 21 Јули 2012