1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
igoooor7
Последна активност:
19 Февруари 2020 во 10:15
Зачленет:
17 Февруари 2015
Мислења:
119
Допаѓања:
139
Поени од трофеи:
140
Пол:
Машко
Роденден:
13 Декември 1978 (Возраст: 41)

Сподели

igoooor7

Gaining Experience, Машко, 41

igoooor7 последен пат беше виден (како):
19 Февруари 2020 во 10:15