1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Neokhor
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 19:00
Зачленет:
3 oктомври 2014
Мислења:
46
Допаѓања:
24
Поени од трофеи:
70

Ги следи 2

Пол:
Машко
Роденден:
30 Јули 1986 (Возраст: 33)

Сподели

Neokhor

Intern, Машко, 33

Neokhor последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing forum, 15 oктомври 2019 во 19:00