1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
prichina
Последна активност:
9 Јули 2020 во 10:06
Зачленет:
24 Мај 2009
Мислења:
7,821
Допаѓања:
5,015
Поени од трофеи:
2,312
Пол:
Машко
Роденден:
29 Септември 1982 (Возраст: 37)
Локација:
Скопје
Занимање:
Мултимедиа (Филм и Тв)

Сподели

prichina

Unbeatable , Машко, 37, од Скопје

http://www.youtube.com/watch?v=xLmi2vw7DGc 15 ноември 2013

prichina последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Оглас за копани карти - дискусија, 9 Јули 2020 во 10:06