Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

слушалки

 1. AKG K712 PRO Open-Back Studio Headphones

  AKG K712 PRO Open-Back Studio Headphones

  Студиски reference слушалки со одлична прецизност и сцена. Купени од Thomann пред 3 години, користени 2-3 пати неделно по 2 часа со повремени долгомесечни периоди пауза. Добро сочувани. Перничињата се тазе исчистени и испрани. Следуваат со оригиналната кутија која содржи и резервен кабел и...
 2. Beyerdynamic DT 770 Pro 250 Ohm

  Beyerdynamic DT 770 Pro 250 Ohm

  Нови аудиофилски студиски слушалки купени од Thomann. Штотуку отворени, користени неколку саати. 3 години гаранција од Thomann.de. Ги продавам заради замена со 80 омска верзија. П.С. За користење на слушалките потребен е соодветен засилувач.
 3. Earbuds Urbanista London (Active Noise Cancelling)

  Earbuds Urbanista London (Active Noise Cancelling)

  Нови, неотвотени. Може замена за мобилен телефон. Боја: Црна Водоотпорност: IPX4 Touch control Микрофон Active Noise Cancelling Ambient Sound Mode Bluetooth:5.0 Батерија:25hКонекција:Type-C Линк: BT слушалки Urbanista London NC TWS White Pearl
 4. Слушалки Logitech G Pro X 7.1

  Слушалки Logitech G Pro X 7.1

  Се продаваат нови отпакувани слушалки Logitech G Pro X. Купени минатиот месец, отпакувани и пробани вкупно 1 час, ги продавам бидејќи не ми одговараат за специфична намена. Звукот и квалитетот на микрофонот се одлични, X верзијата е со USB DAC-от така што има многу опции подесување преку G Hub...
 5. Нема Слика

  Продавам Sony WH-CH510L

  Купени од Галерија пред неколку месеци, многу малку користени. Имаат гаранција 2 години. Даваат солиден звук и држат премногу батерија (може да се пробаат пред купување). Следуваат во кутија заедно со листот за гаранција :). Слики во текот на денот (темно сина боја се). Цена: 1500ден
 6. comakot

  Буџет звучна карта

  Епа се подновив со нови слушалки ASUS TUF H3 се е добро со звукот и се тоа само едно проблемче, според предходните што ги имав овие немат built-in звучна картичка и не ми се доволно гласни е сега гледав некои ефтиночи звучни и моментално се мислам помеѓу sound blasterx g1 и sound blaster play 3...
 7. Steelseries Arctis 5

  Steelseries Arctis 5

  Се продаваат слушалките од насловот, користени, во беспрекорна состојба. Ги продавам поради надградба на wireless слушалки. Купени од Анхоч во април 2020та, гаранцијата од две години е истечена април годинава. Користени се по некои 3-4 часа неделно максимум. Козметички и функционално се...
 8. Sennheiser HD 400s

  Sennheiser HD 400s

  Продавам некористени Sennheiser HD 400s. https://www.sennheiser-hearing.com/en-US/p/hd-400s/
 9. Marshall Major III

  Marshall Major III

  Дајте проценка/понуда за слушалчињава, Marshall major III (cord version). Купени се од player.rs, некористени се, само ги пробав и поради исклучително малите перничиња, не ми се комфорни за користење. . Што би рекол џуниор, не е до слушалките - до ушите е
 10. Нема Слика

  Logitech g332 нови во кутија стигнати од странство

  Се продаваат слушалки како од насловот нови со кутија 2021 модел, поради вишак од голем број на слушалки. https://www.anhoch.com/product/599866740/headphones-logitech-gaming-headset-g332 Цена: 2000 денари фиксна.
 11. ContentBot

  Колку пари, толку музика… or so they say – или како дојдов до мојот избор на in-ear слушалки [колумна]

  Колумна на @Oktar ОК, spoiler alert, за мене решението беа AirPods Pro – ги користам веќе 6 месеци и не претерувам ако кажам дека се best invention since sliced bread! ОK… претерав, не е дека се револуционерни како парна локомотива, нуклеарна фисија или… Даме Груев, али па и sliced bread не е...
 12. bogdan.j

  Подарувам Подарувам слушалки Beats прва генерација

  Ги подарувам слушалкиве. Само џабе ми седат дома. Исправни се и функционални, исто како од првиот ден кога ги зедов. Имаат мали козметички гребаници и една напукната пластика. Ако сака некој-негови се.
 13. MadBuldog

  Sennheiser HD560S Новите End Game Over ear Open back слушалки?!?

  Денеска Sennheiser ги најавија новите HD560S Over ear Open back слушалки, и според досегашниве првични рецензии изгледаат како најдобра опција во рангот на слушалки до 200 Евра (во моментот на ова пишување), дури според реакциите би рекол дека дури и во повисоките ценовни рангови добро се носат...
 14. Душко Зафировски

  Ми треба помош околу Audio Settings на Windows 10

  Здрави друштво, Потребна ми е помош околу моите аудио сетинзи. (DELL Inspirion 15 Laptop, 16GB Ram, Windows 10) Многу често мојот лаптоп не ги регистрира моите слушалки, посебно кога сум на ZOOM Состанок. Пример, ќе слушам музика на YouTube без проблем со слушалките, ќе се приклучам на ZOOM...
 15. Андреј

  Рецензија Etymotic ER2XR слушалки

  За да почнам со било каков опис на тоа како звучат овие слушалки, би сакал на кратко да ви ја доловам историјата на Etymotic. Etymotic е американска компанија која се занимава со истражувања поврзани со дизајнирање производи кои точно го проценуваат слухот, го подобруваат животот на оние...
 16. Андреј

  Мини опис на SSK BT03, Shanling MTW100 DD и QCY T5

  Изборот на слушалки е преголем на Али Експрес и реално е тешко да се најде нешто фино. Затоа се потпираме на искуства и препораки како оние на Scarbir, Crinacle и други критичари кои пишуваат за тоа како звучат. Извонредно тешко е да се долови преку зборови, особено кога во прашање се и лични...
 17. Андреј

  Samsung Galaxy Buds слушалки: Со софтвер до подобар звук

  Неодамна ги купив Samsung Buds за некои 90 евра преку оглас од некој што ги добил со телефонот. Неотворени, по добра цена (нови се 120), па реков ајде да пробам. Она што најмногу ме интересираше беше всушност апликацијата која работи само на Андроид. Со неа покрај фабричниот тјунинг, добивате...
 18. Андреј

  Sony MH1C слушалки: Студиски звук за буџет цена

  Sony MH755 можеби е интернет хит и слушалка која звучи далеку подобро за парите, меѓутоа Sony има уште еден бисер кој е вреднуван помеѓу буџет аудиофилите. Кога ги купив Sony MH755 не очекував многу. По неколку дена слушање ме интересирше што сѐ постои во оваа буџет категорија, па така ги...
 19. Андреј

  Sony MH755: Слушалки од $8 за аудиофилско уживање

  Годинава тестирав неколку слушалки од AliExpress и eBay. После 2 години со 1more Triple Drivers сакав да видам до кај е отидена Chi-fi (Chinese Hi-Fi) индустријата. Има многу нови продукти и напишав на кратко за неколку модели. Меѓутоа, она што е за неверување е дека може да постои слушалка од...
 20. Avid

  Wireless bluetooth in-ear слушалки

  Некој да ми препорача безжични bluetooth in-ear слушалки? Може од кај нас, може да ги порачам од интернет. Буџет 50 евра. Пожелно е некој со искуство.
На врв Дно