Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
rotkiv

Продадено Продавам Sony WH-CH510L

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://electronics.sony.com/audio/headphones/all-headphones/p/whch510-b
Купени од Галерија пред неколку месеци, многу малку користени. Имаат гаранција 2 години.

Даваат солиден звук и држат премногу батерија (може да се пробаат пред купување). Следуваат во кутија заедно со листот за гаранција :). Слики во текот на денот (темно сина боја се).

Цена: 1500ден

Информации

Автор
rotkiv
Поднесена
Последна промена
Прегледи
237

Повеќе огласи од rotkiv

  • SATA 2.5” SSD
    Барам 2.5” SSD 250-500GB. Не е битен брендот...
На врв Дно