1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Слушалки, звучници и аудио продукти

Генерална дискусија за аудио продукти

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. The Geek Boy
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  699
 2. Андреј
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,010
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  1,681
 4. Gjurc1n0t
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  356
 5. NiceNaumoski
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,533
 6. Goran995
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  641
 7. Mao
  Одговори:
  76
  Прегледи:
  3,935
 8. FiC DoGG
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  3,490
 9. Андреј
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,004
 10. spiritBreaker
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,564
 11. Андреј
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,107
 12. Андреј
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  587
 13. Андреј
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  265
 14. omegaRED
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  4,500
 15. Андреј
  Одговори:
  120
  Прегледи:
  9,567
 16. Futurelakimens
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,276
 17. Ticklah
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  706
 18. fuzzjaw
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  2,057
 19. Андреј
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  787
 20. yasho
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  2,894
 21. Андреј
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  424
 22. dzoxy
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,615
 23. 100JKO
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  740
 24. Pashata
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,730
 25. zdravkovskii
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  648

Опции за прикажување на темите

Вчитување...