1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
fuzzjaw
Последна активност:
15 ноември 2019 во 05:36
Зачленет:
13 Јануари 2014
Мислења:
997
Допаѓања:
1,560
Поени од трофеи:
355

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

fuzzjaw

Practice makes perfect, Машко

fuzzjaw последен пат беше виден (како):
15 ноември 2019 во 05:36