1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. тотето
  Одговори:
  2,528
  Прегледи:
  217,167
 2. vlavot
  Одговори:
  331
  Прегледи:
  31,079
 3. dejan_str
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,336
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  5,074
 5. tomi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4,957
 1. stefan_off
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  117
 2. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  256
 3. Gappo
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  569
 4. Dinamit
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,331
 5. DaVoRkNe
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  368
 6. nvidia88
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  300
 7. BorisSapphire
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  451
 8. stranger777
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  919
 9. stranger777
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,367
 10. stranger777
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  605
 11. it_boy
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  213
 12. gOJDO
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,839
 13. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  727
 14. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,818
 15. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  520
 16. gOJDO
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,608
 17. gOJDO
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  685
 18. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  481
 19. DaVoRkNe
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  594
 20. Vlad944
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  270
 21. toshex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  428
 22. DaVoRkNe
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  371
 23. gOJDO
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  8,686
 24. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  456
 25. Cape
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  499

Опции за прикажување на темите

Вчитување...