1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gappo
Последна активност:
19 ноември 2019
Зачленет:
20 Јануари 2016
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко

Сподели

Gappo

Intern, Машко

Gappo последен пат беше виден (како):
19 ноември 2019