Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Gappo

Продадено Beyerdynamic DT 770 Pro 250 Ohm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
7.200 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.thomann.de/intl/beyerdynamic_dt770pro.htm
Нови аудиофилски студиски слушалки купени од Thomann. Штотуку отворени, користени неколку саати. 3 години гаранција од Thomann.de.

Ги продавам заради замена со 80 омска верзија.

П.С.
За користење на слушалките потребен е соодветен засилувач.

Информации

Автор
Gappo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
226

Повеќе огласи од Gappo

На врв Дно