Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Продадено Marshall Major III

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Дајте проценка/понуда за слушалчињава, Marshall major III (cord version).
Купени се од player.rs, некористени се, само ги пробав и поради исклучително малите перничиња, не ми се комфорни за користење.


.

Што би рекол џуниор, не е до слушалките - до ушите е

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Последна промена
Прегледи
895

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно