Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам Подарувам слушалки Beats прва генерација

Статус
Затворена за нови мислења.

bogdan.j

Gaining Experience
16 февруари 2018
142
400
Гостивар
ntpmk.net
Ги подарувам слушалкиве. Само џабе ми седат дома. Исправни се и функционални, исто како од првиот ден кога ги зедов.

Имаат мали козметички гребаници и една напукната пластика.

Ако сака некој-негови се.

IMG_20220116_212719.jpg

IMG_20220116_212724.jpg

IMG_20220116_212746.jpg
 

Атачменти

 • IMG_20220116_212730.jpg
  IMG_20220116_212730.jpg
  6,4 MB · Прегледи: 101

bogdan.j

Gaining Experience
16 февруари 2018
142
400
Гостивар
ntpmk.net
BUMP

Членот што ги сакаше го снема, некако не сериозно... Така да повторно се објавени за подарување ако некој сака-негови се.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.106
Мислења
955.558
Членови
34.509
Огласи
2.315
Најнов член
Hristijan7
На врв Дно