1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
martinmax
Последна активност:
16 Јули 2019 во 00:05
Зачленет:
1 Март 2013
Мислења:
16
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
12 Јуни 1990 (Возраст: 29)
Локација:
Skopje

Сподели

martinmax

Intern, Машко, 29, од Skopje

martinmax последен пат беше виден (како):
16 Јули 2019 во 00:05