1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
duleee
Последна активност:
26 Мај 2020 во 13:17
Зачленет:
4 Јуни 2010
Мислења:
111
Допаѓања:
51
Поени од трофеи:
110

Ги следи 1

Следачи 2

Пол:
Машко

Сподели

duleee

Gaining Experience, Машко

duleee последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Gigabyte Z370 AORUS GAMING 7, 26 Мај 2020 во 13:17