Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Maxtor

Продадено Слушалки Logitech G Pro X 7.1

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат нови отпакувани слушалки Logitech G Pro X. Купени минатиот месец, отпакувани и пробани вкупно 1 час, ги продавам бидејќи не ми одговараат за специфична намена. Звукот и квалитетот на микрофонот се одлични, X верзијата е со USB DAC-от така што има многу опции подесување преку G Hub.

Фотографијата е од слушалките, покрај самиот headset и каблите во кутијата е неотпакуван вториот сет на перничиња.

Гаранција сметајте дека нема бидејќи на истата се наведени други ствари и туѓи лични податоци така што не можам да ја дадам.

Може да се пробаат на самото место со телефон или лаптоп. Локација Скопје, за други градови испраќам по карго на ваша одговорност.

Информации

Автор
Maxtor
Поднесена
Последна промена
Прегледи
326

Повеќе огласи од Maxtor

На врв Дно