Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fuzzjaw

Продадено Steelseries Arctis 5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-5
Се продаваат слушалките од насловот, користени, во беспрекорна состојба. Ги продавам поради надградба на wireless слушалки.

Купени од Анхоч во април 2020та, гаранцијата од две години е истечена април годинава.

Користени се по некои 3-4 часа неделно максимум. Козметички и функционално се 10/10. Знам дека е осетлив hinge механизмот на цела Arctis серија, па се пазени ко очи и гледав да сум нежен со нив.

Доаѓаат со кутија и сите пропратни елементи, можам да ги испратам по карго.

Истите нови во Анхоч чинат 7,490 денари.

Информации

Автор
fuzzjaw
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1387

Повеќе огласи од fuzzjaw

На врв Дно