1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мобилни Оператори во Македонија - Искуства, забелешки, коментари

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од ТАТА_МАТА, 14 Јули 2013.

 1. Маша

  Маша
  Gaining Experience

  168
  307
  24 Април 2007
  Женско
  На Benedicta му/ѝ се допаѓа ова.
 2. despotovikj

  despotovikj
  Gaining Experience

  1,022
  499
  7 Март 2014
  Машко
  Имаш мислам во трафиката кај чешма, на кјошето кај круна.
   
  На Benedicta и it_boy им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...