1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
damil
Последна активност:
13 oктомври 2019 во 23:41
Зачленет:
2 Јануари 2015
Мислења:
629
Допаѓања:
539
Поени од трофеи:
215

Ги следи 2

Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1980 (Возраст: 39)

Сподели

damil

On your way to fame, Машко, 39

damil последен пат беше виден (како):
13 oктомври 2019 во 23:41