1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
LaLi
Последна активност:
28 Мај 2020 во 00:40
Зачленет:
3 Февруари 2010
Мислења:
322
Допаѓања:
204
Поени од трофеи:
452

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

LaLi

Gaining Experience, Машко

LaLi последен пат беше виден (како):
28 Мај 2020 во 00:40