1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Маша
Последна активност:
19 Јуни 2019 во 15:34
Зачленет:
24 Април 2007
Мислења:
23
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
185
Пол:
Женско

Сподели

Маша

Intern, Женско

Love the smell of new OS in the morning 16 Март 2018

Маша последен пат беше виден (како):
19 Јуни 2019 во 15:34