1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cyberbaze
Последна активност:
2 Јуни 2020 во 19:23
Зачленет:
20 Јуни 2009
Мислења:
193
Допаѓања:
154
Поени од трофеи:
240

Сподели

cyberbaze

Gaining Experience

cyberbaze последен пат беше виден (како):
2 Јуни 2020 во 19:23