1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
Happy
Последна активност:
30 Мај 2020 во 07:06
Зачленет:
21 Јуни 2010
Мислења:
1,195
Допаѓања:
502
Поени од трофеи:
355
Роденден:
19 Септември 1990 (Возраст: 29)
Веб-страна:
Локација:
Во природа
Занимање:
Wellness советник

Сподели

Happy

On your way to fame, 29, од Во природа

Attraction isn't an option 28 Септември 2012

Happy последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing forum, 30 Мај 2020 во 07:06
  1. Happy
   Happy
   Attraction isn't an option
  2. Happy
   Happy
   No good deed goes unpunished and Always have a better answer.
  3. Devojkata
   Devojkata
   не се прааќа пп од тел, така да ништо :)
   1. На Happy му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Happy
    Happy
    no problem, најважно е што ме читаш пошто интернетот и кај мене не е баш цвеќе за мирисање :)
    22 Септември 2012
  4. Happy
   Happy
   Must be the diet. In any event, you have a delightful dinner of roast princess.
  5. Happy
   Happy
   Looser whatever fly away forever, flyaway to loservile, population one... YOU!
  6. Happy
   Happy
   На брзање сум ептен, дај ми број па ако си се допаднеме преку телефон ке продолжиме понатаму да видиме што ке се случи.
  7. Happy
   Happy
   I never lose, but when I do I don't.
  8. ThundeR
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Роденден:
  19 Септември 1990 (Возраст: 29)
  Веб-страна:
  http://www.conspirazzi.com/e-books/game-strauss.pdf
  Локација:
  Во природа
  Занимање:
  Wellness советник
  Processor & Cooler:
  G630 Sandy Bridge 2.7Ghz
  Storage:
  500Gb Hitachi 7200RPM
  PSU:
  Gambird 700W
  RAM:
  4Gb DDR3
  VGA:
  Sapphire 6770 1Gb GDDR5
  Mouse:
  Gigabyte 6800
  Audio:
  Lampashko (prodavam ako ima zainteresirani)
  Monitor:
  Belinea
  Keyboard:
  Diana
  Motherboard:
  H61
  OS:
  XP; Vista; 7
  Прекар:
  Happy
  Професија:
  студент
  Омилен цитат:
  " Ако информираш некого ке добиваш секогаш иста реакција, ако инспирираш некого, тој човек може да направи чуда "
  Музика:
  Trance, Techno, House, Rock, Metal, Chill out, Pop, etc.
  Видео:
  http://www.youtube.com/watch?v=ovMnSw3WVnM&list=UU
  Програмски јазици:
  Паскал
  Најчесто користени апликации:
  Skype, Facebook, Mozzila, Winamp, Warkeys, Avast, Comodo
  Омилен спорт:
  Kickbox
  Интереси:
  Психологија, Социјална Слобода, Идентитет, Признание
  Open Book, Encyclopedia, Enter the question to get the answer.

  Интереси: Dota, LoL, Generals,Гејминг , Anime, Manga, Гурман, Книги, Компјутерски компоненти, Промоција, Зависник од позитивна енергија, дружење, социјализација, Одење во странство, авантури, адреналин, афродизјак, природни нешта, големи соништа, инспиративни личности, големи цели, активен начин на живот, натпреварувачки дух, почит спрема христијанството, доверливи личности, свет без дискриминација, Смисла за хумор, смисла за уметност, мирен сон, победнички став, културен начин, логистичка поддршка, оптимизам, откривање таленти, љубов, сигурност, самодоверба, планирање, акција, резултати, воздржување, истраеност, точност, возење точак, херојство, внимание, сериозност, стабилност, спокој, возбуда.

  Интеракции

  Потпис

  AMD Athlon 64 3200+ | ASUS A8V-VM SE | 2x512MB DDR 400 I NVIDIA GeForce 6600GT 256MB DDR3 = Прегреваше... + Radeon 6770 1GB DDR5 I ExcelStor J8080 80GB IDE = Расипан... + Hitachi 500GB SATA-2 I LCD QUART 19" 8ms | Windows XP SP2