1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Која игра ја плешаш во моментов?

Дискусија во форумот 'Игри' започната од prichina, 16 Април 2013.

 1. excalibur

  excalibur
  Intern

  23
  12
  27 Мај 2009
  Машко
  Завршени: Rise of tomb raider, RDR2, Shadow of tomb raider. = се е одлично.
  Во моментов: Sniper Ghost Warrior 3 и Far Cry 5 на пс4.
   
  Luca Toni, PC_GAMER и на Arkturus им се допаѓа ова.
 2. Luca Toni

  Luca Toni
  Gaining Experience

  130
  120
  18 Септември 2015
  Машко
  [​IMG]

  a plague tale innocence

  Авантура, супер забавна игра


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  PC_GAMER, DaVoRkNe и на Arkturus им се допаѓа ова.
 3. spytronicmk

  spytronicmk
  Intern

  5
  1
  4 Август 2017
  Ако има некој за R6 Multiplayer нека ми пише да го додадам во група.
   
 4. Arkturus

  Arkturus
  Gaining Experience

  196
  74
  17 Јануари 2013
  Машко
  Ја има и за PC?

  Sent from my T10(E3C6) using Tapatalk
   
 5. IcePick

  IcePick
  Gaining Experience

  255
  185
  19 ноември 2013
  Машко
  Ја има за пц.

  Он топик вчера ја завршив Yakuza 0 играва е страшно добра.
  [​IMG]
   
  На PandaBomber и Venatik им се допаѓа ова.
 6. Sliderr

  Sliderr
  Gaining Experience

  25
  57
  16 Мај 2012
  Машко
  imortel, etrox и на Ragnar им се допаѓа ова.
 7. Canibalot

  Canibalot
  Gaining Experience

  55
  68
  29 Јуни 2016
  Машко
  Ги има и овие Yakuza Kiwami 1 и 2 remastered за пц, 2јката пред некој ден ја пуштија.
   
  Последна промена: 15 Мај 2019
  На IcePick му/ѝ се допаѓа ова.
 8. IcePick

  IcePick
  Gaining Experience

  255
  185
  19 ноември 2013
  Машко
  Знам, ја симнувам Far Cry New Dawn сега па ќе продолжам со Kiwami после тоа.
   
  На Canibalot му/ѝ се допаѓа ова.
 9. imortel

  imortel
  Gaining Experience

  77
  100
  18 Февруари 2012
  Машко
 10. Sliderr

  Sliderr
  Gaining Experience

  25
  57
  16 Мај 2012
  Машко
  Е да, малку повеќе бара ако сакаш на макс да ја играш, а треба на макс да се игра :)

  Испратено од POCOPHONE F1 преку IT.mk форум апликација
   
  На imortel му/ѝ се допаѓа ова.
 11. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  547
  338
  11 ноември 2015
  Машко
  Vampyr (Xbox)
  Homefront The Revolution (Xbox)
   
  На Luca Toni му/ѝ се допаѓа ова.
 12. STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,500
  2,254
  4 Јули 2013
  Rаgе 2 - Препорака.

  Комбинира гејмплеј на Just Cause и големи open world пространства на Mad Max во пост-апокалиптично опкружување. Одлична графика и оптимизираност.
   
  Последна промена: 19 Мај 2019
  Lokvan, Luca Toni и на Sliderr им се допаѓа ова.
 13. Sliderr

  Sliderr
  Gaining Experience

  25
  57
  16 Мај 2012
  Машко
  Мислис Rage? :)

  Испратено од POCOPHONE F1 преку IT.mk форум апликација
   
  На STEFF му/ѝ се допаѓа ова.
 14. zak1711

  zak1711
  Intern

  14
  6
  19 Март 2011
  Машко
  Безбедност и здравје при работа
  Metro Exodus
   
  На Jovan2389 и Luca Toni им се допаѓа ова.
 15. Luca Toni

  Luca Toni
  Gaining Experience

  130
  120
  18 Септември 2015
  Машко
  Игриште, јс свртев


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Gaston му/ѝ се допаѓа ова.
 16. zak1711

  zak1711
  Intern

  14
  6
  19 Март 2011
  Машко
  Безбедност и здравје при работа
  Само што влегов у Новосибирск, најверојатно сум при крај :)
   
 17. Gymblonski

  Gymblonski
  Gaining Experience

  57
  52
  28 Септември 2018
  Машко
 18. Rukfash

  Rukfash
  Gaining Experience

  258
  100
  24 Јануари 2019
  Машко
  Не ме занима
  Ја и се вратив на INSANE 2 и така 10-15 % имав минато од играта. Постара игричка ама ногу јака offroad игричка. И тешка е мајке ми. Ке треба да потражам некој trainer и за неа. Надам се дека нема па да закачам некој злобен вер :D И само шо ја поќнав Wreckfest.

  View: https://www.youtube.com/watch?v=oABX_-2wxaw


  View: https://www.youtube.com/watch?v=oLW6__6dhU0
   
  На NecrotoX му/ѝ се допаѓа ова.
 19. 7n00dle7

  7n00dle7
  Gaining Experience

  551
  344
  26 Февруари 2012
  Машко
  Screenshot_2.jpg
   
  На bicikle му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Rukfash

  Rukfash
  Gaining Experience

  258
  100
  24 Јануари 2019
  Машко
  Не ме занима
  Да си одговорам на сопствен пост: Не најдов салам трејинер кој работе кај мене, освен еден шо дава само неограничено нитро и сетирање на паричките за апгрејд на само 50 со е ногу малце. 80-90 % од колите ми се заклучени и ногу е тешко една по една да се отклучуват со освојување на куповите,,,,,али затоа налетав на save game file, со отклучени сите коли и сите стази и сеа мислам дека си ја поебав авантурата на играта, а уплоадерот на фајлот баш тоа го потенцираше дека играта има превише адреналин за да се употребе save gejmo и дека ке се заебеме ако го употребеме. И јеби га... :( ... :mad:
  .....Ај мож ке ми биде интересно и вака ако продужам да возам там дека сум застанал :)
  Узпат да препорача некој слична offroad игричка, може слична и на Flatout. Dirt i Dirt rally веке ги пробав и непо не ми се по ќеф, мада имаат супер графика.
  P.S. БТЊ не закачив рансомвер овај пат :p
   
 21. Derof

  Derof
  Intern

  87
  44
  16 Јануари 2016
  Машко
  Ако Rage 2 ви е многу лесна и на nightmare знајте дека има bug на difficulty то .
   
  На STEFF му/ѝ се допаѓа ова.
 22. NecrotoX

  NecrotoX
  Unstoppable

  2,710
  2,532
  4 Март 2013
  Машко
  Илустратор
  [​IMG]

  Need for Speed конечно земав да ја играм, и има многу работи што не ми се свиѓаат, освен графиката во све друго е поглупа од Underground 2 дефинитивно.
   
  На Rukfash и Jovan2389 им се допаѓа ова.
 23. Anungunrama

  Anungunrama
  Intern

  19
  14
  5 Февруари 2019
  Машко
  Call of Cthulhu - одлична атмосфера, хорор за пример!
   
 24. Serko

  Serko
  Gaining Experience

  23
  52
  30 Август 2018
  Машко
  Modern Warfare 2 :)
   
  На zipi123 и filipkir им се допаѓа ова.
 25. Winncoot

  Winncoot
  Gaining Experience

  34
  67
  22 Јуни 2017
  Машко
  Youtube
  Metro Exodus.
   
  На RagingDemon и Jovan2389 им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...