1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
zak1711
Последна активност:
15 Јуни 2020
Зачленет:
19 Март 2011
Мислења:
15
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
70

Ги следи 5

Пол:
Машко
Роденден:
17 ноември 1976 (Возраст: 43)
Локација:
Скопје
Занимање:
Безбедност и здравје при работа

Сподели

zak1711

Intern, Машко, 43, од Скопје

zak1711 последен пат беше виден (како):
15 Јуни 2020
  1. На профилот на zak1711 сеуште нема пораки.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  17 ноември 1976 (Возраст: 43)
  Локација:
  Скопје
  Занимање:
  Безбедност и здравје при работа
  Processor & Cooler:
  i7 4770k
  Storage:
  ssd kingston 240, hdd 2T WD Red
  PSU:
  Corsair CX 600
  RAM:
  Patriot 2x8GB 1866GHz
  VGA:
  gtx 1070 oc 8GB
  Case:
  Шкарт старудија
  Mouse:
  Logitech MX 510
  Audio:
  Focusrite 2i2
  Monitor:
  Philips TV 37"
  Keyboard:
  Genius
  Motherboard:
  Asus Z87-K
  OS:
  Win 10
  Прекар:
  Жак, Жаро, King-Z
  Професија:
  Безбедност и здравје при работа
  Омилен цитат:
  Денешното време за гејмање не го оставај за утре
  Музика:
  Hip Hop Classic
  Најчесто користени апликации:
  Cubase
  Омилен спорт:
  F1,WRC,LMS
  Интереси:
  гејминг, авто трки