1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Petarys
Последна активност:
6 Февруари 2020
Зачленет:
28 Јули 2009
Мислења:
22
Допаѓања:
29
Поени од трофеи:
180

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Skopje
Занимање:
Web Developer

Сподели

Petarys

Intern, Машко, од Skopje

Petarys последен пат беше виден (како):
6 Февруари 2020