1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
IcePick
Последна активност:
24 Јануари 2020 во 22:32
Зачленет:
19 ноември 2013
Мислења:
283
Допаѓања:
242
Поени од трофеи:
215

Следачи 2

Пол:
Машко

Сподели

IcePick

Gaining Experience, Машко

IcePick последен пат беше виден (како):
24 Јануари 2020 во 22:32