1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
icemaher
Последна активност:
20 Јули 2019 во 07:17
Зачленет:
27 Мај 2009
Мислења:
24
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
180
Пол:
Машко
Локација:
Куманово

Сподели

icemaher

Intern, Машко, од Куманово

icemaher последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Правиме голем Giveaway на GG.MK. Бујрум!, 20 Јули 2019 во 07:17