1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
psy-galactic
Последна активност:
13 oктомври 2019 во 23:30
Зачленет:
30 Март 2009
Мислења:
12
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
190

Ги следи 1

Сподели

psy-galactic

Intern

psy-galactic последен пат беше виден (како):
13 oктомври 2019 во 23:30