1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sliderr
Последна активност:
1 Април 2020 во 11:43
Зачленет:
16 Мај 2012
Мислења:
31
Допаѓања:
77
Поени од трофеи:
100

Ги следи 4

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

Sliderr

Gaining Experience, Машко

Sliderr последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing forum list, 1 Април 2020 во 11:43