1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Derof
Последна активност:
18 Февруари 2020 во 07:46
Зачленет:
16 Јануари 2016
Мислења:
90
Допаѓања:
45
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
15 Декември 1987 (Возраст: 32)
Локација:
Велес

Сподели

Derof

Intern, Машко, 32, од Велес

Derof последен пат беше виден (како):
18 Февруари 2020 во 07:46