1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MartinK_2
Последна активност:
28 Мај 2020 во 07:34
Зачленет:
8 Декември 2011
Мислења:
45
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко
Роденден:
28 Декември 1984 (Возраст: 35)
Локација:
Скопје

Сподели

MartinK_2

Intern, Машко, 35, од Скопје

Сите реки водат накај море,сите улици кон дома... 26 Април 2013

MartinK_2 последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 28 Мај 2020 во 07:34