1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Canibalot
Последна активност:
14 ноември 2018 at 16:39
Зачленет:
29 Јуни 2016
Мислења:
34
Допаѓања:
50
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
4 Април 1985 (Возраст: 33)

Сподели

Canibalot

Gaining Experience, Машко, 33

Canibalot последен пат беше виден (како):
14 ноември 2018 at 16:39