1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Luca Toni
Последна активност:
9 Април 2020 во 17:33
Зачленет:
18 Септември 2015
Мислења:
172
Допаѓања:
209
Поени од трофеи:
130

Ги следи 1

  1. D
Пол:
Машко
Роденден:
22 Март 1984 (Возраст: 36)

Сподели

Luca Toni

Gaining Experience, Машко, 36

apple 2 ноември 2017

Luca Toni последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 9 Април 2020 во 17:33