• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

bluetooth

 1. Oktar

  Продадено Sennheiser HD 4.50BTNC

  Продавам многу многу убави слушалки Sennheiser HD 4.50BTNC. Слушалките се over-ear и се со noice canceling. Зошто ги продавам ме прашувате? Затоа што зедов некои Сони кои имаат подобар батери лајф и нојз канцелација, а за во канцеларија тоа би е побитно од квалитетот на звукот. Слушалките се...
 2. N

  Предлог за буџет Bluetooth earphones

  Ми требаат мали слушалчиња кои најчесто би ги користел за трчање конектирани со smartwatch. Имав redmi airdots и го изгубив едното слушалче, но не ми се допаѓаше многу звукот без equalizer, a на часовникот немам таква опција. Буџет: 1500-2500 мкд... мислам дека максимум би дал 50 еу ако...
 3. Miki98

  Предлог блуетоотх звучник

  Здраво другари Сакам да си купам блуетоотх звучник,да има добар квалитет,кои се врзуваат заедно,доколку имаш уште еден исти. Буџет од 2000 до 3000 илјади,од кое место може да се купи ?
 4. SaleSk

  Рецензија Marshall Acton II Bluetooth

  Многу често кога разговараме за музика, свирки, аудио опрема и кога ке се спомне англискиот бренд "Маршал" не асоцира на нешто моќно и сериозно. Сите познавачи на аудио опрема многу добро знаат кој е еден од најдобрите лидери во аудио индустријата, посебно кога станува збор за професионална...
 5. FiC DoGG

  Изработка на bluetooth звучник

  Конечно се решив да направам звучна кутија за bluetooth звучникот за во работилницата. Кутијата ќе биде изработена од обичен бор, бидејќи веќе имав неколку даски дома, и квалитетот на звукот и не е толку важен покрај сета бука во работилницата. Прво со убодна пила ги исеков на груба должина...
 6. Avid

  Wireless bluetooth in-ear слушалки

  Некој да ми препорача безжични bluetooth in-ear слушалки? Може од кај нас, може да ги порачам од интернет. Буџет 50 евра. Пожелно е некој со искуство.
 7. R

  Bluetooth 4 Low Energy dongle (vo prodavnicite?)

  Zdravo, Dali znaete kade moze da se najde Bluetooth 4 LE usb dongle po moznost so chipset CSR8510 vo nasive prodavnici? Mi treba za virtuelna android masina i konekcija so fitness tracker. Fala odnapred!
На врв Дно