1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dashbog
Последна активност:
20 Март 2019 at 16:57
Зачленет:
24 Јуни 2008
Мислења:
99
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
317
Пол:
Машко
Роденден:
Април 14

Сподели

dashbog

Intern, Машко

dashbog последен пат беше виден (како):
Прегледува тема HDD 3.5 TOSHIBA 500GB, 20 Март 2019 at 16:57