1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vanhelsing_44
Последна активност:
2 Јули 2020 во 23:15
Зачленет:
27 Мај 2016
Мислења:
3
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Локација:
Охрид

Сподели

vanhelsing_44

Intern, Машко, од Охрид

vanhelsing_44 последен пат беше виден (како):
2 Јули 2020 во 23:15