1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Bluetooth 4 Low Energy dongle (vo prodavnicite?)

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од reborn, 8 Септември 2016.

Тагови:
 1. reborn

  reborn
  Intern

  1
  0
  8 Септември 2016
  Машко
  Zdravo,

  Dali znaete kade moze da se najde Bluetooth 4 LE usb dongle po moznost so chipset CSR8510 vo nasive prodavnici?

  Mi treba za virtuelna android masina i konekcija so fitness tracker.

  Fala odnapred!
   
Слични теми
 1. Forumko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  923
 2. Maja3
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,275
 3. Prakicov
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  652
Вчитување...

Сподели

Вчитување...