Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
freeman

JBL Extreme 1 bluetooth звучник

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
11.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам JBL Extreme 1 bluetooth звучник.

Информации

Автор
freeman
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
258

Повеќе огласи од freeman

На врв Дно