1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Software
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 17:59
Зачленет:
15 Август 2007
Мислења:
502
Допаѓања:
248
Поени од трофеи:
365
Пол:
Машко
Роденден:
Јули 6

Сподели

Software

Gaining Experience, Машко

Software последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Samsung паметни телефони - генерална дискусија, 15 oктомври 2019 во 17:59