1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
reborn
Последна активност:
27 Јуни 2018
Зачленет:
8 Септември 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
1 Март 1985 (Возраст: 35)

Сподели

reborn

Intern, Машко, 35

reborn последен пат беше виден (како):
27 Јуни 2018