Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ulrezaj

SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless/BT Headset

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
8.500 ден.
Истекува

Опис

Ги продавам слушалките од наслов. Купени на 30ти Ноември 2022 во Анхоч, гаранција 24 месеци.

Користени околу месец дена па од тогаш до сега собираат „прашина“. Без никакви оштетувања.

Давам можност да се пробаат на лице место ( локација Охрид ) или 2 дена доколку ги испраќам по карго. Во случај доколку се вратат тоа мора да биде лично.

Линк до предметните слушалки: https://www.anhoch.com/product/5998...eless-bluetooth-gaming-noise-cancelling-black
  • Ми се допаѓа
Реакции: Davko010

Информации

Автор
Ulrezaj
Поднесена
Последна промена
Прегледи
401

Повеќе огласи од Ulrezaj

На врв Дно