Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
cgfreak

Продадено Logitech k375s (Choarcoal edition), multi-device тастатура

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.600 ден.
Истекува

Опис

Multi-device keyboard, со конекција преку logi unifying receiver или bluetooth, до 3 уреди.

Во добра состојба и тастатурата и држачот, без оштетувања и дефекти.
Сивата верзија, обичната е со бели копчиња и бел држач.
Исти layout како на сликата.

Информации

Автор
cgfreak
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
235

Повеќе огласи од cgfreak

На врв Дно