1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Noumenon
Зачленет:
14 ноември 2009
Мислења:
126
Допаѓања:
69
Поени од трофеи:
357

Ги следи 1

Пол:
Машко

Сподели