1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останати

Дискусии во врска со сите останати програмски јазици.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. alekcackko
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,713
 2. Rikimaru
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  358
 3. Garfield'
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  974
 4. pecko95
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,428
 5. braobrao
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  8,661
 6. Глупав
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  203
 7. Fatal1ty_
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,888
 8. Steff_Maja
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,254
 9. bon_ton
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,785
 10. bon_ton
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,716
 11. Stane
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  11,449
 12. Nikola147
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  614
 13. PetarR.
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  331
 14. BorisSapphire
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  536
 15. ceo45
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  630
 16. zmija
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  9,933
 17. Petarys
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,066
 18. JensenInterceptor
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  437
 19. skullmonkey
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  592
 20. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  448
 21. V@rd0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  462
 22. mojanoski
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  895
 23. Trajko
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  3,696
 24. Balanar
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,119
 25. Stefan.Taz
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  663

Опции за прикажување на темите

Вчитување...