1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
freeman
Последна активност:
23 Февруари 2019 at 20:20
Зачленет:
8 Март 2010
Мислења:
166
Допаѓања:
160
Поени од трофеи:
140

Сподели

freeman

Gaining Experience

freeman последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Sapphire HD 7770 GHz Edition OC, 23 Февруари 2019 at 20:20