1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Netflix Family

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од tupacan, 4 Јануари 2019.

 1. krema

  krema
  Professor

  10,129
  9,738
  24 Јуни 2009
  Машко
  Значи сепак нема пошто сме во друг регион.
   
  На Enquito му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Aleksandar!

  Aleksandar!
  Gaining Experience

  533
  168
  29 Јули 2010
  Има некој слободно место за нетфликс ?
   
 3. Diablo

  Diablo
  Intern

  4
  0
  5 ноември 2014
  А како да бидеме во тој српски регион. Има ли можност да се примени?
   
 4. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,042
  568
  12 Април 2013
  Машко
  нетфликс ко нетфликс на прсти се бројат сериите филмови со преводи,
  ..
  Српски нетфликс
  netflixxx.png
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 5. krema

  krema
  Professor

  10,129
  9,738
  24 Јуни 2009
  Машко
 6. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,042
  568
  12 Април 2013
  Машко
  Да, ама не работи впното кој се труди да пробие српски впн :D
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 7. krema

  krema
  Professor

  10,129
  9,738
  24 Јуни 2009
  Машко
  Имам пробувано со VPN (US server) но netflix веднаш детектира дека сум со VPN и не ми даде да се логирам, така да одамна ги баталив. :)
   
 8. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,042
  568
  12 Април 2013
  Машко
  Само Windscribe за Нетфликс 2 евра месечно
   
  На Oktar и krema им се допаѓа ова.
 9. Enquito

  Enquito
  On your way to fame

  1,057
  636
  8 Август 2017
  Машко
 10. krema

  krema
  Professor

  10,129
  9,738
  24 Јуни 2009
  Машко
  Ѓерманците :D имаат најпојќе + сите им се синхронизирани на Ѓермански. :D
   
  На 123456 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. pipelin

  pipelin
  On your way to fame

  1,204
  785
  8 Мај 2010
  Машко
  Имам еден NordVPN акаунт не знам колку ќе трае, ако некој е заинтересиран да му дадам за да си тестира нека пише.
   
 12. LambertGolden

  LambertGolden
  Intern

  12
  0
  4 Декември 2019
  Машко
  Кој впн работи за да се поврзам на америчкиот нетфлих?
   
 13. Oktar

  Oktar
  Epic

  3,528
  10,544
  23 oктомври 2012
  Машко
  Windflix
   
 14. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,042
  568
  12 Април 2013
  Машко
  Windscribe

  :D
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Oktar

  Oktar
  Epic

  3,528
  10,544
  23 oктомври 2012
  Машко
  Па така се вика пакетот за Њетфликс, да не земе обичен и тапа после.
   
  На Krk198 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. TheMarshal

  TheMarshal
  On your way to fame

  421
  597
  3 Јануари 2019
  Машко
  Дали NordVpn сеуште функционира или јок?
   
 17. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  804
  873
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
  Некој да знае кој впн работи за Нетфликс Турција да отворам? Nord несака, Tunnel Bear несака ... пробано и преку натив и екстензии
   
 18. Mao

  Mao
  On your way to fame

  1,042
  566
  5 Јуни 2007
  Машко
 19. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,042
  568
  12 Април 2013
  Машко
  Јас користам Аргетински нетфликс 250денари за стандард и 410 за премиум мислам дека е поефтин од турскиот
   
 20. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,042
  568
  12 Април 2013
  Машко
 21. Oktar

  Oktar
  Epic

  3,528
  10,544
  23 oктомври 2012
  Машко
 22. krema

  krema
  Professor

  10,129
  9,738
  24 Јуни 2009
  Машко
  Немет ни кај мене т.е. само во првата линија дава некој резултат.
   
  Последна промена: 3 Март 2020
 23. Oktar

  Oktar
  Epic

  3,528
  10,544
  23 oктомври 2012
  Машко
  Абе дава резултат, грешно користите, види на мојот пост.
   
 24. krema

  krema
  Professor

  10,129
  9,738
  24 Јуни 2009
  Машко
  Нема грешка во користење, убаво е објаснето дека треба кодот да се впише ведаш после "genre".

  Вака, нели?
  Netflix
   
 25. Ragnar

  Ragnar
  On your way to fame

  885
  947
  9 Декември 2015
  Машко
  Е па ете де. Музика си барал така? Се ми излегуваат музички документарци, мјузикли...
   

Сподели

Вчитување...